Zumba Kids®

Trening mający na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitness’u w tym samym czasie. To połączenie podstawowych kroków tańców latynoamerykańskich.

Zajęcia Zumba Kids trwają 50minut.  Na początek rozgrzewka, aby dobrze przygotować mięśnie i cały organizm do dalszych ćwiczeń. Dzieci jak to dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne zabawy.

Dzięki Zumba kids®, w krótkim czasie dzieci mogą nie tylko zdrowo spędzić czas, ale także mogą nauczyć się nowych układów tanecznych, tańców różnych kultur i ich historii. Zumba kids® promuje zdrowy styl życia, uczy szacunku do innych, zaufania, odpowiedzialności, kreatywności, dyscypliny a także pracy zespołowej.

Oprócz dobrej zabawy i hobby Zumba Kids może być wspaniałą drogą do przełamania wewnętrznych barier u dzieci.

Wiele mówi się o tym, że dzieci w wieku szkolnym coraz mniej czasu poświęcają na aktywność fizyczną, godziny wolne od zajęć edukacyjnych przeznaczają natomiast na oglądanie telewizji, kontakt z komputerem, tabletem, smartfonem itp.

Dzięki Zumba Kids mali uczestnicy mają okazję wkroczenia w świat wspaniałej zabawy, muzyki i energetyzującej atmosfery jaka panuje na zajęciach!

Wiek przedszkolny i wczesnoszkolny jest początkiem pasji, Zumba Kids właśnie może zapoczątkować pasję, która może stać się stylem życia w przyszłości.

W trakcie ćwiczeń typu Zumba Kids® w znacznym stopniu poprawia się koordynacja ruchowa i wzrokowo-ruchowa, które niezbędne są dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole do poprawnego czytania, pisania, liczenia.

Jeśli masz jakieś pytania, napisz lub zadzwoń do mnie.

Facebook
YouTube
Instagram