Zumba Kids Byczyna

Kids’iaki w Byczynie

Kiedy dzieci się cieszą każdy ponury dzień staje się lepszy. Radość i uśmiech dziecka są bezcenne. Zumba Kids® na moich zajęciach wyzwala wielką radość i wielki uśmiech na twarzyczkach dzieci a przy okazji także wyzwala kreatywność i pasję.

Zalet oczywiście jest o wiele więcej. Dzięki stałemu kontaktowi z rówieśnikami dzieci uczą się wyrażania emocji, a także szacunku do innych, co w dzisiejszych czasach jest nad wyraz potrzebne. Kolejną zaletą jest rzecz jasna muzyka, która sprytnie przemyca język angielski i hiszpański. Nasze dziecko osłuchuje się z tymi językami bawiąc się w najlepsze. Ruch jest podstawą prawidłowego rozwoju dziecka. Okres wczesnoszkolny wpływa znacząco na kształtowanie motoryczności naszej pociechy a także nasze dziecko nabywa pewnych umiejętności, które w dalszych etapach życia jedynie doskonali. Nadwaga w dzisiejszym świecie jest sporym wyzwaniem lecz Zumba w mojej klasie bardzo dobrze sobie z nią radzi. Zumba Kids® także wpływa korzystnie na psychikę dziecka. Zajęcia te zaowocują w jego poźniejszym życiu. Małymi, tańczącymi kroczkami do przodu.

„Nie ma co czekać na lepszy czas, najlepszy czas na działanie jest właśnie teraz, należy tylko wybrać drogę.”

Ruch, zabawa, muzyka, pozytywna energia, zdrowe ciało, szacunek, pasja, otwartość, kreatywność, uśmiech, radość 🙂

albo

Nuda, agresja, nadwaga, depresja, bezczynność, negatywna energia, smutek, przygnębienie 🙁

Nasze Zumba Kids’y w Byczynie zawsze dobrze się bawią, uśmiech i radość tańczą w ich sercach na każdych zajęciach. Taka młoda, „kids’owa” społeczność, która rodzi się właśnie w Byczynie może rozpromować miasteczko w przyszłości.

Przyjdż ze swoim dzieckiem i pozwól mu na dawkę pozytywnej energii. Czekamy na was.

Facebook
YouTube
Instagram